FILTR NÁHRADNÍ DÍLY

Zamykání řadící páky - Medvědblok

Medvědblok

Po kliknutí na produkt se Vám zobrazí nabídka přílohy, kde si po stažení seznamu vyberete konkrétní zámek na Vaše vozidlo. Poznamenejte si objednací kód zámku, který pak při výběru způsobu přepravy uveďte do komentáře.

3 500,00 Kčbez DPH
4 235,00 Kč
s DPH
Počet
skladem 100 ks

Popis

Medvěd Blok je mechanické zabezpečovací zařízení sloužící k ochraně vozidel před jejich užitím neoprávněnou osobou. Systém je založen na blokování mechanismu řadící páky v poloze zpětného chodu (R) u manuální převodovky nebo v poloze parking („P“) u převodovky automatické. 

Typová řada – KOMPAKTNÍ ZÁMEK ŘAZENÍ

se ovládá zatlačením zámkového mechanismu. Po zařazení “R” (“P”) se vysune blokovací čep a zajistí polohu mechanismu řadící páky. Klíčem odemknete mechanismus zámku a odjistíte blokovací čep. Pro svou vysokou odolnost, robustní konstrukci, jedinečnou vizáž v interiéru vozu a pohodlné ovládání si získal oblibu u široké motoristické veřejnosti . Uzamyká spolehlivě řazení osobních i dodávkových automobilů. Tento typ zámku řazení je standardně vyráběn od roku 2002. Inovací produktů garantujeme jejich špičkové parametry i v současnosti.

Detaily produktu
Medvědblok
100 ks
Přílohy
Stáhnout
Zamykání řazení Medvědblok

Seznam zámků řazení Medvědblok

Stáhnout (337.21k)